درباره ما

شرکت کاوین در تاریخ 1370/02/08 به ثبت رسید. موضوع فعالیت این شرکت تغذیه گیاهی و تولید کودهای ریزمغذی به صورت مایع و پودر همچنین کلیه عملیات بازرگانی و تجاری مربوط به موضوع فوق می‌باشد.

این شرکت از بدو تاسیس با همکاری شرکت فوسین* انگلستان که پیشتاز تغذیه گیاهی در دنیا با بیش از 35 سال تجربه در این زمینه بود، نسبت به تغذیه گیاهی در ایران اقدام نموده و با توجه به وضعیت بازار، انواع کودهای ریزمغذی را تحت لیسانس و به طور انحصاری در ایران تولید می‌کند.

همچنین شرکت کاوین از سال 1385 نماینده انحصاری انواع کودهای "الیت" Elite تولیدی شرکت ادفرت** Adfert می‌باشد که با تکنولوژی برتر و مواد اولیه با کیفیت و پشتیبانی فنی شرکت‌های: اس کیو ام (SQM) شیلی، یارا (YARA) نروژ و اکزونوبل (Akzonobel) هلند در واحد صنعتی شرکت ادفرت در ابوظبی تولید و بسته‌بندی و به صورت کالای ساخته شده وارد ایران می‌کند.

شرکت کاوین منحصرا در زمینه تغذیه گیاهی، تولید، توزیع و خدمات پس از فروش انواع کودهای ریزمغذی و NPK متناسب با شرایط اقلیمی ایران فعالیت می‌نماید. تولیدات این شرکت دارای پروانه بهره‌برداری شماره 18806 مورخ 1376/04/06 و 17835 وزارت صنایع می‌باشد.

کلیه کودهای "یارا ویتا" Yara Vita و "الیت" شرکت کاوین دارای شماره ثبت کودی با در حال اخذ این شماره از موسسه تحقیقات خاک و آب وزارت کشاورزی می‌باشند.

____________________________________________________________________________________________________________________

  * شرکت "یارا" شرکت فوسین را خریداری نمود و نام این شرکت به شرکت "یارا" انگلستان تغییر یافته است. www.yara.co.uk

** آدرس سایت شرکت ادفرت: www.adfert.com